Contactgegevens:

Hier alle contactgegevens van Foodbreak. Mocht u een afspraak willen maken om het systeem van Foodbreak in uw bedrijf / evenement te implementeren, of indien u meer informatie wenst, neem een kijkje op de zakelijke pagina. Uiteraard kunt u ons ook altijd mailen:

Info@foodbreak.org

Tel.: 06-10210394

Mocht u een vraag hebben voor een specifiek persoon, zijn dit de e-mails per persoon:

  • Luuk@foodbreak.org
  • Winston@foodbreak.org
  • Emilio@foodbreak.org
  • Thijs@foodbreak.org
  • Dennis@foodbreak.org

Voor meer informatie over wie wij zijn kunt u hier klikken:

https://foodbreak.org/over-ons/